www.motorsan.com.tr English Türkçe   

ABANA MOTORSAN ELEKTRİK MOTORLARI

GÜÇLÜ, VERİMLİ, SÜREKLİ PERFORMANS

  Firmamız
  Üretim
  Ar-Ge
  Kalite Politikamız
  Misyon ve Vizyon
Firmamız

ABANA MOTORSAN SAN.veTİC.A.Ş. FİRMA PROFİLİ

ABANA MOTORSAN SAN. ve TİC.A.Ş., konusunda ihtisas sahibi olmuş, Türkiye’nin en önemli elektrik motoru imalatçılarından biridir. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamızın üretim noktası Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi'nde olup, toplam 40.000 m2’lik kullanım alanı üzerinde bulunan 10.000 m2’lik fabrika alanı içersinde, 63’den 280 tip gövde büyüklüğüne kadar ve 0.12 kW- 110 kW (kompakt) güç değerleri arasında olan; 2,4,6,8 ve 12 kutuplu AC Trifaze Elektrik Motorları üretimi gerçekleştirilmektedir.
Geniş ürün yelpazesi halinde sunduğumuz bu standart ürün tiplerinin yanı sıra, müşteri talepleri doğrultusunda, mekanik ve elektriksel ölçüleri farklı olabilen özel nitelikli elektrik motorları da üretilmekteyiz.

TS 3205; ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi ve TSE tarafından belgelendirilmiş olan Abana Elektrik Motorlarının kullanım alanları ülke sanayinin bir çok kolunda yer almaktadır. Özellikle, imal edilen el tezgahları, vinç, CNC tezgahlar, hava ve su pompaları, hidrofor, redüktör, brülör, havalandırma sistemleri, kompresör gibi ürünlerde kullanılmakta ve böylelikle, madencilik, mermer, yem, değirmen, tekstil, havalandırma, ahşap, gıda, ambalaj, ısıtma ve soğutma, inşaat ve benzeri önemli sanayi ve endüstri kollarına hitap edebilmektedir.

Geçmişten bugünümüze doğru baktığımızda, kurulduğu 1983 yılında, SIEMENS AG. firması ile yapılan patent anlaşması neticesinde üretim sürecine başlayan fabrikanın, yüksek kalitede ürünler imal etme potansiyeli sayesinde “Abana Motor” markasının yurt içi ve yurt dışında oluşması ve yayılmasında önemli ölçüde zemin teşkil ettiğini görmekteyiz. Bugün, Sn. Mehmet Sert’in sahipliğinde devam eden ve Sert Holding iştiraki olan Abana Motorsan A.Ş. tam kapasite üretim faaliyetini yürüterek sektöre hizmet vermeye devam etmekte ve Abana Motorsan olarak sanayi sektörü içersinde var olma politikasını üç ana başlık altında toplayabilmektedir:

• Eğitimli ve deneyimli personeli ile kusursuz ürün ve hizmet kalitesi
• Teknoloji ve yeniliklere entegrasyon
• Zamanında ve hatasız teslim

Bu özellikleriyle Abana Motorsan A.Ş.’nin ürünleri, yurt içersinde satıcı ve üretici bayileri sayesinde birçok noktaya ulaşmakta, yurt dışında ise özellikle Almanya, Avusturya, Hollanda ve diğer Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir.

İŞLETME
Abana Motorsan, tüm üretim ve hizmet aşamalarında “kalite ve müşteri memnuniyeti” odaklı çalışma prensibini titizlikle yürütmektedir. Abana Motorsan, “sorumlu sanayici” vasfına sahip güzide bir kuruluş olmayı kendisine ilke edinmiştir. İnsana yaptığı yatırım, esnek ve dinamik yapılanması üstün ürün ve hizmet anlayışını dolayısıyla müşteri memnuniyetini beraberinde getirmektedir.

TEKNOLOJİ
İşletmemizde kullanılan enjeksiyon ve laminasyon kalıplarının büyük bölümü ile özel üretimde kullanılan makinelerin %90’ı fabrikanın kendi imalatıdır. Üretim ve satış sonrasına destek amaçlı kullanılan test cihazları ve ISO standartlarındaki üretim ve hizmet anlayışı Abana Motorsan firmasını 21. yüzyıl Türkiye’sinin seçkin sanayi kuruluşlarından biri haline getirmektedir.Perakende Fiyat Listesi
için tıklayınız.


Yedek Parça Fiyat Listesi
için tıklayınız.Abana Motorsan Haberleri

315 Gövde Yeni Motorlarımız Hazır 315 Gövde Yeni Motorlarımız Hazır
Abana Motorsan San. Ve Tic. A.Ş. olarak 2012 itiba..
Hannover Messe'ye 5. katılımımızı gerçekleştirdik Hannover Messe'ye 5. katılımımızı gerçekleştirdik
Abana Motorsan San.Tic.A.S olarak geçtiğimiz Nisan..


© 2014 Abana Motorsan San. Tic. A.Ş.